Reference

Moravské divadlo Olomouc

Akademie věd ČR –  přepravní box pro kalibrační zařízení

Frentech Aerospace – přepravní boxy pro kosmický průmysl

PiTV – Starmedia – rack systém pro mobilní obrazovou režii

THE SWITCH – obaly na kabely

THE FIALKY – case na zesilovač

LOCOLOCO – pedalboard, case na příslušenství 

ELEKTRÁRNY PLZEŇ – letecký transport

DISK MULTIMEDIA – case na mixpulty 

GAVI – VÁHY, s. r. o – přepravní obal na kalibrační závaží.

Free Horizons s.r.o. – case na drony , tzv. bezpilotní letadla.

Kytary.cz – přepravní obal (flightcase,hardcase) na klávesy 

Horiba – flighcase na kalibrační zařízení pro automotive

Hyundai – přepravní obaly pro řezné nástroje

Marek Ztracený – obal na kombo VOX, světelnou techniku a mixážní pulty

 

Přepravní obal (flightcase) pro kytaristu Oldu Vaculíka z kapely BETHRAYER s novým CD !! BURNING SCARS !!

Přepravní obal(flightcase) na kytarový zesilovač od Salvation Mods na zakázku pro známého kytaristu Honza Homola (Homolka Tobolka) z kapely Wohnout

833 RACING TEAM SUPERMOTO – přepravní obal na motorku (SUPERMOTO) pro transport leteckou dopravou. 

Transportní obal na Engl Invader pro známého kytaristu a zpěváka z kapely ALKEHOL,TÖRR … OTA HEREŠ 

Transport-case mi vyrobili case na bednu Marshall 1960 TV, což je zkosená bedna 4×12, ale je trochu vyšší, než jiné bedny 4×12“. Tento přepravní case je řešen tak, že má přední odnímatelnou stěnu na čtyři motýlky a dva rozpojitelné panty. Bedna při hraní může zůstat uvnitř transportního casu, protože má ještě zezadu otvor pro připojení šňůry k zesilovači. Přední stěna se jenom otevře a odloží, takže nezabírá na pódiu tolik místa. Bedna je opatřena mohutnými gumovými kolečky s brzdami. (2x s brzdou, 2x bez brzdy) Tloušťku překližky jsme zvolili s ohledem na celkovou váhu monstra a s ohledem na pevnost. Case je opatřen hliníkovými a železnými rohy a dvěma sklopnými madly. Case je pochopitelně „dvouchlapovka“, ale na váhu není těžký. I s bednou se do schodů dá unést a po rovině využijete koleček. Vevnitř je case vystlán molitanem ( plastazote).

Musím říct, že se mi case moc líbí. Léta jsem tu bednu vozil v původním papírovém obalu a v takovém roztrhaném hadrovém návleku, protože koženka na bedně je hodně jemná a choulostivá. Nejvíc to trpělo zespodu, tam bedna nebyla chráněná a svými malými a tvrdými kolečky poskakovala po všech nerovnostech. Kolečka jsem do nového casu odšrouboval a bedna si hoví v molitanu a pod sebou má mohutná gumová kolečka. Celé je to vyrobeno naprosto precizně, dokonale a s láskou. Takovým ochranným obalem si uděláte určitě velkou radost, protože se nebudete o svůj aparát při převozu bát a navíc je to esteticky dokonalá záležitost. Dá vám to pocit profesionála. Navíc můžete s Petrem Loučkou konzultovat konkrétní řešení na konkrétní věc a dojít k tomu nejlepšímu řešení. Cena je také velmi příjemná. Udělejte si radost a jděte do toho.

   Jannis Isakidis kytarista kapely GUN´S N ROSES revival, VESNIČANI.

FlightCase je výborný děkuji! Kytarista z kapely ELAN REVIVAL

Som samozrejme spokojny aj s vyzorom a aj s kvalitou prevedenia kufru na zosilnovac. Je vyrobeny presne na hlavu Marshall JCM900, ktora v nom sedi presne ako ma. Pouzivam ho niekolko krat do tyzdna na skuskach a samozrejme aj na koncertoch. V pripade potreby si urcite od vas objednam aj dalsi flight case a samozrejme by som to doporucil kazdemu co potrebuje bezpecne prevazat aparat.

Tomáš Szabadoš

Dobrý den, zásilka dorazila v pořádku. Jsem velmi spokojen s provedením, kvalitou materiálu i osobním přístupem.  Vaši firmu budu určitě doporučovat mým známým. Libor Mališ

Flightcase (přepravní obaly) pro kytaristu z kapely Dark Gamballe

Výroba transport-case na oční přístroj pro oční kliniku Neovize.

Přepravní obal flightcase na mixážní pult Presonus StudioLive 32.4.2AI pro nahrávací studio DELTAPHON RECORDS

Translate »